EuropaColon uzrunā barības vada un kuņģa vēža pacientus Eiropā un Latvijā | EuropaColon Latvia

EuropaColon uzrunā barības vada un kuņģa vēža pacientus Eiropā un Latvijā | EuropaColon Latvia

EuropaColon organizētā aptauja barības vada un kuņģa vēža pacientiem 2018. gadā

2015. gadā EuropaColon sāka aktīvi strādāt ar citu gremošanas traka vēža veidu pacientiem. Vispirms mēs sākām ar aizkuņģa dziedzera vēzi un jau atbalstām daudzas darbības, kas notiek visā Eiropā. Mūsu otrais solis bija aplūkot barības vada un kuņģa vēzi. Abi rada ievērojamas problēmas iedzīvotājiem visā Eiropā, jo arvien vairāk cilvēkiem tiek diagnosticēti kādi no šiem vēža veidiem.

Veicot paši savu pētījumu, mēs atklājām, ka ir ļoti maz informācijas un vēl mazāk atbalsta pacientiem un to aprūpētājiem Eiropā. Lai palīdzētu mums saprast, kā mēs varam labāk apkalpot ikvienu, kam diagnosticēts šāds audzējs, mēs lūdzam pacientus mums palīdzēt. Pabeidzot šo aptauju, mēs savāksim informāciju par savu pieredzi un pacientu, kam diagnosticēts barības vada vai kuņģa vēzis, vajadzībām.

Visi rezultāti būs anonīmi. Mēs izmantosim tos, lai izskaidrotu politikas veidotājiem, veselības aizsardzības ministrijām un plašsaziņas līdzekļiem problēmas, ar kurām saskaras katrs šo vēža veidu pacients. Jūsu palīdzību, lai nākotnē varētu mainīt citu pacientu dzīvi, nevar novērtēt par zemu. Mēs lūdzam jūs aizpildīt aptauju vai nu tiešsaistē, vai lejupielādējot kopiju un atdodot to mums vai kādam no mūsu partneriem vai savam ārstam.

Zemāk norādītajā saitē jūs atradīsit dažādas aptaujas valodas vai saiti uz IT lapu, lai pabeigtu aptauju. Paldies, ka aizpildīsiet aptauju.

http://www.europacolon.com/gastricsurvey.php?Action=gastricsurvey

Jola Gore-Booth
EuropaColon valdes priekšsēdētāja

 

« Atpakaļ
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.
Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK