Psiholoģiskam atbalstam

Psiholoģiskam atbalstam

Ar ikvienu cilvēku kopā ir dvēsele. Mēs esam apveltīti ar prātu un spriest spēju, ar emocijām un sajūtām un dvēseli, kas mūs virza. Saskaroties ar slimību, svarīgi saprast vairākas būtiskas lietas, kas attiecas uz katra paša garīgās telpas sakārtošanu!

  • Neļauj slimībai pārņemt Tavu gribu. Ja vari pakustināt kaut vai pirkstu - dari to. Emocionāli Tu būsi nostājies jau uz atlabšanas ceļa.
  • Neuztver slimību kā visas nākotnes sabrukumu. Jā, droši vien Tev bija plāni. Iespējams, tieši šobrīd visu iecerēto realizēt Tev nav pa spēkam, tomēr ir daudz citu iespēju un mērķu, kurus vari sasniegt.
  • Nepārmet liktenim un nevaino nevienu, iespējams, varēja būt daudz ļaunāk. Pirmajā mirklī dusmas un atriebšanās plāni šķiet vilinoši, un ir mānīgs mierinājums. Ja padomāsi, atmiņa pačukstēs par citiem gadījumiem, kas beigušies daudz sāpīgāk... Tātad jebkurā gadījumā - nosacīti Tev ir laimējies.
  • Arī domās nedēvē sevi par kropli, invalīdu vai neveiksminieku.
  • Lai cik slims un vārgs esi - katru dienu paveic kaut nieciņu no tā, ko darīji būdams vesels. Tas ir smalkais diedziņš, aiz kā turpināt vilkt savu lielo laimestu - veselību.
  • Nemoki sevi ar pašpārmetumiem par to, kāds apgrūtinājums esi kļuvis tuviniekiem un draugiem - tas tikai atņem spēku, un rada papildus sarežģījumus. Domā pozitīvi - ko vari izdarīt, ko vari mainīt, ko vari panākt.

"EuropaColon Latvija" ir sabiedriska organizācija, kas sniedz psiholoģisku un praktisku palīdzību pacientiem, kurus skāris zarnu vēzis. Mēs sniedzam atbalstu un rūpējamies gan par pacientiem, gan viņu tuviniekiem pirms un pēc operācijas periodā. Konsultācijas klātienē iespējamas katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu no plkst. 9:00 - 13:00 Brīvības ielā 68 ("Saules aptiekas" telpās), Rīgā. Tāpat ar mums varat sazināties pa tālruni 67506927. 

Mēs priecāsimies sniegt atbalstu ikvienam - atceraties - nav muļķīgu jautājumu, nav bažu nevietā - kopā mēs varam kļūt stiprāki un panākt labāko iespējamo rezultātu savas pašsajūtas uzlabošanai!

 

« Atpakaļ
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.
Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK